Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş ne kadar güvenli

Alışveriş sitemiz 256 bit SSL ile korumalıdır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle veritabanında saklı tutulmaz. Sipariş onaylandığında ilgili bankanın ödeme ekranına yönlendirilirsiniz ve ödeme zorunlu 3D sms doğrulaması sonucunda gerçekleşir.E-ticaret sitemiz Cisco Firewall ile korunmaktadır. Ayrıca bilinen tüm klasik hack yöntemlerine (SQL Injection, Cross Site Scripting) karşı %100 güvenlidir.

Kargo Takibi

Siparişiniz kargoya verildiği zaman e-mail olarak bilgilendirilirsiniz ve "Sipariş Takibi " kısmından kargonuzun nerede olduğunu anlık takip edebilirsiniz. 

Sipariş öncesi bilgi alabilir miyim?

Sipariş vermeyi düşündüğünüz ürün için, size uygun olup olmadığı, teknik bilgi vs için sipariş öncesi müşteri hizmetlerini arayarak anlık gerekli bilgiyi alabilirsiniz. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Süper Hızlı İconu bulunan ürünler 15:30'a kadar sipariş verilmesi durumunda aynı gün kargolanır.Diğer ürünler 1-3 iş gününde kargolanır.İstanbul'a uzaklığa göre 1-2 gün içinde teslimat yapılır

Ürünleriniz garantili mi?

Elektronik ürünler 2 yıl garantilidir.

Diğer sarf ürünlerinin test raporları data sheet leri mevcuttur.

İade, değişim işlemleri nasıl yapılıyor.

Satın almış olduğunuz ürünlerin ambalajı bozulmamış, kullanılmamış yeniden satılabilir özelliği kaybolmamış ise yasa gereği koşulsuz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Almış olduğunuz bir ürünü bir başkasıyla kolayca değişim de yapabilirsiniz. 

Kargo ücretli mi?

K.D.V Dahil 500 TL olan siparişlerinizin kargosu tarafımızdan karşılanır.500 TL nin altındaki siparişleriniz için Yurtiçi Kargo ile indirimli müşteri ödemeli gönderim yapılır.

3D Ödeme nedir?

3D ödeme sistemi, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ödemenin tamamlanması için kredi kartı sahibinin cep telefonuna gelen sms onayıdır.Dolayısıyla ödemenin başarıyla tamamlanması için kredi kartı sahibinin sms ile gelen onay kodunu girmesi gerekir.Buda kredi kartı ile ödemelerde ek güvenlik sağlar.

yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4